Pár slov

O mně

Vaše účetní
Markéta Kamínková

V roce 1997 jsem začínala jako účetní a mzdová účetní v účetní firmě. Po třech týdnech jsem byla předčasným odchodem kolegyně na mateřskou dovolenou hozena do vody, abych se naučila plavat v rozbouřených účetních a daňových tocích.

V budoucnu se mi samostatnost hodila nejen ve středních obchodních a výrobních společnostech ale i korporacích, abych nalézala řešení nestandardních situací v duchu hesla: Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Dostávala jsem úkoly jako například: Jak legálně snížit zisk? Může pracovat zaměstnankyně už v šestinedělí, když má novorozence v inkubátoru?

Během druhé poloviny pracovní kariéry jsem dosáhla opakovaně pozic vedoucí mzdových účtáren, kdy jsem zodpovídala za zpracování mezd až pro 1 200 zaměstnanců.  Po více než dvou desítkách let zaměstnání jsem zatoužila po vlastním podnikání a rozhodla se vyměnit kontingenční tabulky, vedení podřízených a jistotu nadstandardní mzdy a ročních odměn za činnost na volné noze. Baví mě uplatnění bohatých zkušeností a znalostí při smysluplné kooperaci s menšími podniky a živnostníky, pomoc s orientací v džungli zákonů a pravidel.

Spojte se se mnou

Marketa_kontakt
Markéta Kamínková

70 000+

VÝPLATNÍCH PÁSEK

1500+

NEJRŮZNEJŠÍCH DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

40+

ÚSPĚŠNÝCH KONTROL

21+

LET ZKUŠENOSTÍ

"Markéta mi pomáhala s účetnictvím hned na začátku mého podnikání. Oceňuji odbornost a také velmi rychlou elektronickou komunikaci, když se něco náhle semele."

adrian bartanus reference
Adrián Bartanus

majitel digitální agentury

Volejte
+420 608 815 567
Sídlo
Schwaigrova 646/6
617 00 Brno
E-mail
marketa@ucetnictvivklidu.cz