Reference

"S paní Markétou Kamínkovou spolupracujeme od roku 2013. Vede pro naše dvě firmy účetní a mzdovou dokumentaci a komunikuje s příslušnými úřady. Sleduje a upozorňuje nás na změny v zákonech a povinnostech z toho vyplývajících. Každou činnost, kterou zpracovává, je provedena velice promptně, pečlivě a k plné naší spokojenosti"

otaznik
Jiří Havíř

jednatel ATS PRO s. r. o.

"S Markétou Kamínkovou spolupracuji už více než 5 let a její bohaté zkušenosti jsou pro mě zárukou kvalitně a rychle odvedené práce. Řešíme spolu kompletní účetnictví pro několik právnických i fyzických osob, s jejím přehledem a příjemným, vždy osobním ale zejména profesionálním přístupem vyřešíme jakoukoliv otázku či výzvu, která se naskytne."

OVA
Ing. Ondřej Vacek-Veselý

jednatel Duave, spol. s r. o.

"Paní Markéta Kamínková mi zpracovává několik let daňové přiznání. Komunikace probíhá elektronickou formou. Vždy jsem spokojena s výsledky a rychlostí zpracování. Doporučuji.

Foto IS
Mgr. Iveta Straková

vychovatelka

"Spolupráce v oblasti mezd a daní probíhá od roku 2011 k mé plné spokojenosti, Markéta mi vždy umí vyjít vstříc s řešením problémů a komplikacemi v účetnictví."

mzdové účetnictví brno
Jaroslav Marhefka

jednatel Marhefka s. r. o. 

"Velmi děkuji paní Kamínkové za její pomoc. Vždy, když si nevím rady, jak mám postupovat v účetních a i daňových záležitostech, je mi nápomocná a vždy mi dobře poradí. Obracím se na ni se mzdovou problematikou i s § 92 (stavební a montážní práce) a dalším. Děkuji a doporučuji její služby."

otaznik
Kristýna Rybová

obchodní zástupce

" S Markétou Kamínkovou spolupracujeme již téměř pět let a jsme maximálně spokojeni."
clients03-free-img-150x150.jpg
Martin Novák

majitel e-shopu

"S paní Kamínkovou spolupracuji již více než šest let a jsem velmi spokojena s jejími službami. Má velký přehled ve svém oboru a vždy ráda a rychle poradí se všemi problémy, na které narazím."

client-free-img.jpg
Michaela Stránska

majitelka salónu

"S vedením účetnictví paní Markétou Kamínkovou jsem velmi spokojený, a to z mnoha důvodů—rychlost, spolehlivost, profesionalita. Navíc se mohu na paní Kamínkovu obrátit i o radu a řešení i v oblasti poradenství ve financování. Jsem moc rád, že se na paní Kamínkovou mohu spolehnout a vždy získám kladnou odezvu a výsledek."

otaznik
Prof. Dr. Ing. Boris Krška

OSVČ

Volejte
+420 608 815 567
Sídlo
Schwaigrova 646/6
617 00 Brno
E-mail
marketa@ucetnictvivklidu.cz